KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12699376
nr 1269 9376
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på pannå, 58x43 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:29:16
150 kr
200 kr